Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Likarba'yı Yakından Tanıyın

Şirketimiz 07.08.2013 tarihinde LİKARBA MÜHENDİSLİK ENERJİ ÇEVRE İNŞAAT MADENCİLİK İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ORMANCILIK LTD ŞTİ adı ile kurulmuş olup başta ormancılık olmak üzere madencilik, planlama, biyolojik çeşitlilik, enerji, iş sağlığı ve güvenliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Şirketimizin merkezi Balgat Mahallesi Ziyabey Caddesi No:16/13 Çankaya/ANKARA adresinde bulunmakta olup, Hitit Vergi Dairesinde 6080577395 numarasıyla işlem görmektedir. Türkiye’nin her yerinde faaliyet göstermektedir. Şirketimiz iki ortaklı olup; ortaklarımız Ensar KURT ve Ali DERVİŞOĞULLARI’dır.

Firmamız bünyesinde 3 Orman mühendisi, 1 CBS Uzmanı ve Mizanpaj, 1 Şehir Plancısı, 1 Orman Endüstri Mühendisi ve 1 Harita Teknikeri olmak üzere toplam 7 personel çalışmaktadır.

Çalıştığı alanlarda yenilikçi, uzman ve tecrübeli yapısı ile insana ve çevreye saygısından taviz vermeden Likarba Mühendislik Enerji Çevre Madencilik İnşaat İş Sağlığı Ve Güvenliği Ormancılık Ltd. Şti. çalışmalarını yürütmektedir. Başarısını geçmişteki güçlü referanslara borçlu olan Likarba Mühendislik Enerji Çevre Madencilik İnşaat İş Sağlığı Ve Güvenliği Ormancılık Ltd. Şti., bugün ve gelecekte de aynı kararlılıkla ülkemize ve paydaşlarına  hizmet vermeye devam edecektir.

10

Yılı Aşkın Sektör Tecrübesi

NEDEN LİKARBA ORMANCILIK?

Alanında Uzman Ekip ve Profesyonel Hizmetler

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini öncelikli tutarak, kaliteli hizmetlerimizle projelerinizin değerini artırmak ve etik değerlere bağlı kalarak, sektörde güvenilir bir marka olmak ve sektöre değer katan projelerin başarılı bir şekilde hayata geçmesine destek olmak.

Vizyonumuz

Şirketimiz; bilime bağlılığı, insana, çevreye ve ormancılık ilkelerine duyarlılığı, mühendislik bilgisi ve deneyimi, paydaşları ile paylaşım anlayışı ve sürdürülebilir ormancılık  yönetimi ve çevre bilinci ile sektöründe lider firma olmayı, yurt içinde ve yurt dışında Türkiye’yi ve Türkiye ormancılığını en iyi şekilde temsil etmeyi öncelikli hedefi olarak görmektedir.

LİKARBA NELER YAPTI?

Yılların Tecrübesi ve Uzman Kadro

10 +

Yıl Tecrübe

14 +

Alanında Uzman Personel

4289 +

Mutlu Müşteri

100 %

Memnuniyet