Orman İzinleri

16. Madde İzinleri

6831 sayılı Orman Yasası ve buna bağlı olarak çıkarılan 16.madde uyarınca Orman İdaresinden alınması gereken her türlü izin için proje ve dosya hazırlama ile bu dosyaların takip edilerek neticelendirilmesi firmamızın uzmanlık alanında yer alan işlerdendir.

Maden arama ve işletme, altyapı tesis, pasa, yol, rehabilitasyon projesi ve teknik rapor işleri . firmamız tarafından gerek iznin başlangıç safhalarında gerekse sürecin kurumlar bazında takibinde “OLUR” u ilgili firmasına iletilene kadar süreci takip etmekteyiz.

17. Madde İzinleri

6831 sayılı Orman Yasası ve buna bağlı olarak çıkarılan 17.madde uyarınca Orman İdaresinden alınması gereken her türlü izin için proje ve dosya hazırlama ile bu dosyaların takip edilerek neticelendirilmesi firmamızın uzmanlık alanında yer alan işlerdendir.

Orman alanları içinde yapılan her türlü enerji nakil hattı, yol, turizm tesisi, rüzgar santralleri, güneş enerji santralleri, hidroelektrik santralleri vb tesislere ait izin işlemleri firmamız tarafından gerek iznin başlangıç safhalarında gerekse sürecin kurumlar bazında takibinde “OLUR” u ilgili firmasına iletilene kadar süreci takip etmekteyiz.

18. Madde İzinleri

6831 sayılı Orman Yasası ve buna bağlı olarak çıkarılan 18.madde uyarınca Orman İdaresinden alınması gereken her türlü mantar ve tıbbi aromatik bitki yetiştiriciliğine ait izin işlemleri firmamız  tarafından gerek iznin başlangıç safhalarında gerekse sürecin kurumlar bazında takibinde “OLUR” u ilgili firmasına iletilene kadar süreci takip etmekteyiz

16. Madde İzinleri

17. Madde İzinleri

18. Madde İzinleri